fatih akçe

uannedugga
bu yıl bal'da bulunan en iyi öğretmen olduğunu söylemekten çekinmeyeceğim kişidir. bal'a 2015 yılında gelmiş, bal ruhunu ve kültürünü (bkz:selma muslu) gibi unutulmaz öğretmenler sayesinde kolayca özümsemiştir. zeki, çevik ve ahlaklıdır. koruda on kaplan gücündedir. temel ulaşım aracı bisikletidir. babadır, fatik'tir.
yeni mezun
Öhrencinin her zaman yaninda olan, gerekirse ogrencisi icin idareyi bile karsisina alabilecek kadar yurkli efsane hoca. Efsanevi tarih bilgisinin yaninda çok iyi bir anadolu rock ve klasik rock dinleyicisidir. Film bilgisi de oldukca iyidir
salgamsuyu
Bana tarih dersini sevdiren öğretmendir. Gözüme çok karizmatik gelir -e çünkü öyle-. Onun dersinde uyumak, başka bir şeyle ilgilenmek, uzaklara dalıp derin hayaller kurmak pek mümkün değildir. Bu dediklerimden herhangi birini denemeye kalkmak kendisi tarafından 'benim dersimde dalmayın' diye uyarılmaya sebep olur. Kendisinin ağzından duyduğum kadarıyla hiperaktiftir. Favorimdir. Candır.
sunbulzade
selma hocanın, ışıl hocanın, muammer hocanın bal'a mirasıdır. hoca, bey, abi sıfatlarını aynı anda kullanmak gelir insanın içinden. sonu gelmeyen tarih bilgisinin yanında müzik zevkiyle çıtayı daha da yükseklere çıkarmıştır.
zehragungor
öğrencilerle inanılmaz samimi olabilen bir öğretmendir. tarih anlatır, müzik önerir, film izletir, bisiklete biner. eski tarih zümresinin gözü arkada kalmamıştır.
eylasu
Muhteşem tarih bilgisinin yanı sıra pek çok konuda engin bilgi sahibi olan bal hocası. Bu kadar şeyi bilip bi de üstüne dersine girmeyen öğrenciler de dahil olmak üzere karşılaştığınızda isim soyisim numara ve şubenizi direk söyler. Öğretmenimden çok her zaman bir abi, bir baba gibi yanımda olup yaptığım hatalardan ders çıkarmamı sağlayıp başıma bir şey geldiğinde her zaman yanımda olan muhteşem bir insan.
0 /