hakan tuna

neisimvarbenimelaleminzerdecalinda
Gelmiş geçmiş en karizmatik ve yakışıklı matematik hocasıdır. Karşıyakalıdır (aytaç'a selam). Bir dönem kişisel sebeplerle derslere gelememiş, okuldan ayrıldığı söylentileri yüzünden depresyona giren sınıf geri gelmesiyle ancak toparlanabilmişti.
birdecanacankatanosevdanolmazsa
Ögretmen olarak okulda cok fazla göremedik kendisini ki bir önceki entryde de basit olarak aciklanmis. Ancak ders disinda kendisiyle bircok kez muhabbetim olmasi nedeniyle biraz tanima firsatim oldu. Kendisi ögrencilere cok deger veren, cok iyi niyetli, BAL ögrencileriyle gurur duyan ve gelecege umutla bakan sevidigimiz saydigimiz bir hocamiz olmustur.
watashiwaeren
9.sınıfta üçgende açıları anlatırken,ikizkenar dik üçgen örneği olarak iki bacağını açmış, kolunu tam ortadan aşağı indirmiş ve "yanlış anlamayın" diyerek tüm sınıfı kahkahaya boğmuştu. bi keresinde de, bi soruya alternatif çözüm yolu getirmeye çalışan arkadaşa "işte o zaman canavarın kucağına oturursun" demişti, kolları ile de hareketi dramatize etmişti. ne âlem hocaydı ya.. mükemmel bi insandı, canavar kucağı dolusu sevgiler hocam, bu kalp sizi unutmaz ♡♡♡