koşu

neisimvarbenimelaleminzerdecalinda
Okulun yerle bir edildiği son sınıf aktivitesidir. Bu aktivitedeki en önemli husus okula girerken meşaleyi kaptırmamaktır. Yıllar geçse de o günü hatırladığınızda üzerinizdeki yumurta sirke karışımının keskin kokusunu duyabilirsiniz.
yucehonos
bal'ı bal yapan en güzel şeylerden birisi. kelepçeler, boyalar, sirkeler, kostümler ve daha fazlasıyla birlikte öğretmenlerin bile dahil olduğu bornova anadolu lisesinin efsanevi geleneğidir.
magdalaine
Okulda en eğlendiğim gündür. Trailer ı ayrı güzeldir, koşuda kafanda kırılan yumurtanın kırılırken çıkardığı ses ayrı güzeldir. 12.sınıfların efsane kostümleri alt dönemleri kendilerine hayran bırakır. Koşu başlar, her ne kadar 12'lerin koşusu olsa da esas koşma işini yapan tartışmasız alt dönemlerdir. Koşu sırasında dinlenmek için saklanılacak yerler önceden belirlenir (bina kapılarının kapanma ihtimalina karşı önlemler alınır)
Tadını çıkara çıkara koşulur , şiddet içermeyen her şey insanın hafızasında güzel bir anı olarak kalır. Daha sonra foruma gidilir, insanların sizleri sorgulayan bakışları ile karşılaşırsınız fakat boyalı ballı sayısı boyasız ballı olmayan insan sayısından fazla olur :) Bol bol fotoğraf çekilinir. 12 olunca acaba neler yapsam düşünceleri yol boyunca kafanızdan geçer durur.
dagaton
Son yapıldığında 4 kez bağlanıp her seferinde yeni şeyler(!) tattığım oldukça lezzetli sene sonu etkinliği. 12ler masraftan asla kaçınmaz salçadan balığa her şeyi bulabilirsiniz.
1
0 /