kütüphane

uannedugga
9 bilgisayara, binlerce kitaba (sanıyorum şu an 15.000 kadar) ve daha sistemi aktive edilememiş olsa da 20.000 civarı e-kitaba sahip kütüphanedir. ana kantinin üst katında yer almaktadır. bir tarafı sanat sokağına bakar, bir tarafı koru manzaralıdır, diğer tarafından da çimler ve kırmızı yol gözükür. belda abla gibi dünyalar tatlısı bir çalışana sahiptir. sınav haftalarının vazgeçilmezi, kütüphane kulübü toplantılarının merkezidir.
halcyon smyrnensis
lise dönemi boyunca hatta fakültenin ilk yıllarında kıymeti bilinmeyen kutsal mekandır. temiz, sakin ve kaynak dolu bir kütüphane kısa sürede eviniz olabilir. üniversite gezerken en çok dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gelir.
seboli
Okulda en çok anı biriktirdigim yerdir, Belda abladir, yağmur kokusudur, harika fotoğraflardır, "lise aşkı" denen illete tutulduğum yerdir, yaz sıcaklarının vazgecilmez mekanıdır, her köşesinde ayrı ayrı emek olan "yuva"dir kütüphane.
dagaton
Yoğunluğun içinde kısa bir mola vermek istediğinizde gitmeniz gereken yerdir. O sessizliğin ve kitapların arasında hatta belki de okuduğunuz kitapta kendinizi bulursunuz, rahatlarsınız. Aynı zamanda belda abla gibi harika bir görevlisi vardır. Yağmurda ayrı bir güzeldir.