confessions

magdalaine

1. Nesil Yazar  · 20 Haziran 2018 Çarşamba

  1. toplam giri 79
  2. takipçi 11
  3. puan 1517

fatih akçe

magdalaine
Olağanüstü tarih bilgisinin yanı sıra her saman öğrencisine destek veren, arkasında olan, zaman zaman şakalaşan, dersinin nasıl geçtiğini anlamayacağınız, tarih profesörlerine taş çıkartacak bir tarih öğretmenidir. 10 yıl önceki öğrencilerinin okul numarasını ezberlemekle kalmaz, bütün ders kitaplarının hangi sayfasının hangi köşesinde ne yazdığını aklında tutar, mükemmel bir hafızaya sahiptir. Geç kalan öğrenciye tahammülü yoktur, kırmızı çizgisidir. Derste bütün ışıkları kapatıp perdeleri çeker ve kapkaranlık ortamda ders işlemeyi sever. Benim gibi ışık delisi bir öğrenci bile derslerini uyumadan dinleyebiliyorsa ve nasıl geçtiğini anlamıyorsa herkes sayesinde tarihi fuller yks'de. Şakacıdır sıcakkanlıdır. Her bal öğrencisinin en az bir yıl dersine girmesini isterim tabi yeterince uslu bir öğrenciyseniz ya da TM iseniz :)))

bal münazara kulübü

magdalaine
2017 2018 döneminde yavaş yavaş temelleri atılmaya uğraşılan 2018 2019 döneminde de resmi olarak kurulan kulübümüz. Henüz çaylaklardan oluşsa da birkaç sene sonra temelden yetişmiş 22, 23 ve 24 gibi dönemlerle Türkiyedeki bütün turnuvaları sallayacağına inandığım kulüp. Her salı öğlen kulübün öğrencileri tarafından Brifingte eğitim verilecek. İlgili 21 ve 22 lerin gitmesi tavsiye edilir.

otostop

magdalaine
5 dadikada arabayı kullanan insanla muhabbete girmenin,size verdiği hayat derslerinin keyif verdiği bir kültür, yaşam tarzı. Dünyada iyi insanların da kaldığına dair umutlarınızı arttıran, ileride kafama estikçe balın önünden geçip otostopçuları alıcam dedirten hoş bir olay. Ha tehlikeli boyutu da var tabii. Tek başına çekilmemesi tavsiye edilir.
Not:zaten isteseniz de çekemezsiniz tek kişi o yüzden sorun ortadan kalkıyor biraz.
2.not: Otostop çekerken kaza yapıp ölme olasılığınız ile otobüste ölme olasılığınız arasında çok büyük uçurumlar yok o yüzden çok da kasmayın
Otostop güzeldir.
0 /