confessions

qzei205535

1. Nesil Yazar  · 24 Eylül 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 13
  2. takipçi 0
  3. puan 590

bal'22

qzei205535
Bu sefer sınava çalışan tayfanın değil kendini başka yönlerden geliştirmiş olan ve 1 hafta gibi kısa sürede kaynaşmış kişilerin dönemi. Ayrıca bakınız: lgs2018

yurt lakapları

qzei205535
Benim bildiğim 19'dan itibaren oluşan, Erkek tarafında herkes tarafından kullanılan ve Yusuf Memoğlu'nun deyişi ile "Regula" olaylardan birisi.
Örnek vermek gerekirse;
Domb, Momb(Imamkid), Quna, Amkrayz, sOkan, Odtü, Odtü junior, Jamaika, Günther(benimkisi :D)
Konu başlığı altında köken olayı tanımlama ile yapılabilir.

yurt

qzei205535
Bazen alakasız sesler ile Mehmet Kurt yahut Yusuf Oğuz gibi hocaları triggerladığımız(Maymun), Tuvaletleri tütün kokan, Ara öğün diye anırdığımız, birlikte efkâr yaptığımız, birlikte parçalar çaldığımız regula ortam.

sevgi bilgin ongun

qzei205535
Ellerinden öpülesi öğretmen. Almancacı olmama rağmen; "Seneye almanca ile işini hallet, gel başlayalım" diye gönlümü maftuh eylemiş, Latince bilmeme zerre önem virmeyen, dersi az çok saran, Francophon(e?) olayında bizlerin yüzünü güldürendir çünkü.

Ne olursan ol yine gel, ister sınava çalış ister almancaya yine de gel.

emir ali ergat

qzei205535
Öğrencilerine saygılı, kimi zaman uyutan, kimi zaman düşündüren, hakikat peşinde, batının aydınlaşma yaftalarının altında kalamayan, yazık ki öğrencilerine bunu yansıtmaya çekinmiş ve doğunun bilinmeyen mistisizmine düşkün bir felsefe öğretmeni.
Çoğumuzun konuştuğu dilden uzaktadır ve çoğumuzun kabul ettiği hedo(n)izmalara düşmanca bakar. (Doğru dediniz hocam, basın gaza devam)
Kendisine 'aga' diye seslenebildiğim yegâne öğretmendir.
Ünlü sözlerini bırakıyorum
Cadit Roma,Cadit! (Yıkıl Roma, yıkıl)
Occiens, omnie immanitas est. (Batı tümüyle/baştan başa vahşettir.)