yürümek

ev yapimi tank
Bununla ilgili bir ekleme yapayım, okuldan metroya olan bu kutsal yürüyüşü gerçekleştirirken canımı sıkan birkaç şey var.

ilkin okulun yola açılan kapısı. buranın sağ tarafına geçmeye çalıştığınızda arabalarla köşe kapmaca oynarsınız.

diğeri ise yola atlayan insanlar. yaya geçidi var, ışıklar var atlamayın şu yola illa sakatlanmanız mı gerekiyor diyeceğim, ama önceden ben de böyleydim, zamanla medeniliği öğreneceğiz.

bir başkası ise meslek liseliler. orkların gerçek hayattaki karşılıklarıdır. göz teması kurmayınız efenim. (aralarında iyi olanları da vardır mutlaka)

bir diğeri ise ege üniversitesine açılan kapının önünden geçen giriş ve çıkış yolu. burada araba çarpma ihtimali oldukça yüksektir. doblo, taksi, kamyon vb gördüğünüzde onların geçmesini bekleyin, durmuyorlar.

ve en sonuncusu da bornova metronun olduğu yol. üç beş kişi hariç herkes yola atlayarak karşıya geçer. kullanabileceğiniz üç tane ışık var. varsın bir dakika daha geç ulaşın, canınızdan daha kıymetli değil.

eklemeyi unuttuğum araba mezarlığı olan yol da var. büyüyün, belediye başkanı olup öğrenciler tarafından kullanılan bu gereksiz virajlı yolu düzeltin. büyüyüp b.başkanı olan birimiz var aslında. bakalım, belki bizden sonra düzeltilir. nitekim bu yaşadığımız ilginç günlerde bir şeyin hallolması için birini tanımanız gerekiyor.
bu başlıktaki tüm girileri gör