confessions

firgana47

1. nesil Gerçek Ballı - uzman yazar - Gerçek Ballı -

  1. toplam entry 26
  2. takipçi 3
  3. puan 1302

kolej ceketi

firgana47
galatasaray üniversitesi sınırlarında sık sık giydiğim cekettir. kadıköyde yürürken alakasız bir yerde gözüme çarpan bal ceketi sayesinde bayadır görmediğim bir arkadaşıma denk gelmiştim. kısacası giyin iyidir.

ayran günü

firgana47
Ayran'22 harikaydı. Önce okulun grupları çok güzel performanslar sergiledi sonra da Can Bonomo okulu kendine hayran bıraktı. Gün boyu vakfın ve mezunların standları aktifti. Her yerde mezunlar vardı. 21-21 eğitim-öğretim yılının en güzel günüydü. Bal ruhu ne midir? Bal ruhu ayrandır.

nimet gaye bektaş

firgana47
kısaca nimgaye. 11.sınıfta online da olsa tarih dersime girdi, çok iyi bir öğretmen olmasının yanı sıra çok da iyi bir insan. ilginç bir şekilde anne-oğul ilişkisi kurduk bile denebilir. bir buçuk senedir üzerinde çalıştığımız tübitak projemiz için yeri geldi geceleri uyumadan yazı yazdık. üzerimde emeği büyüktür.

çağlayan kuruoğlu

firgana47
İzmir'in en güzel giyinen, en karizmatik insanı. 2020 yılına yurtta bizimle girdi, onunla beraber pizza dilimleyip masa yerleştirmek keyifliydi. Çok sempatik çok eğlenceli biridir, hiç dersime girmese de çok severim

sevgi bilgin ongun

firgana47
Kısaca "songun" veya "sbongun". Öğrencileri fransızca öğrensin diye canını dişine takan canım hocam. Fransızcayı gerçekten öğrenmem isteyen öğrenciler için bu kadar emek harcayan az insan görmüşümdür.

bal felsefe

firgana47
Başkanlığını 10.sınıfta aldığım güzide topluluk. İnsanların fikir dünyasını genişleten bir ortamdır. Her hafta yeni konular üzerine konuşur ve tartışırız

gökmen biricik

firgana47
Yurttaki ilk senemizde pansiyonla ilgilenen müdür yardımcısımızdı. Yurt yemeklerinden o da yediği için yemeklerin kötü olmamasına dikkat ederdi. Rivayetlere göre yemekhanenin derinliklerinde artan yemekler ile hayatını sürdürüyor

mert aday

firgana47
Maday bal'20. Balın gördüğü en kral adamlardan biridir. Pansiyonda biz alt dönemler ile sabahlara kadar muhabbet ederdi, o gittiğinden beri yurtta hiçbir şey eskisi kadar güzel değil (özellikle gs-fb maçları). Hem abi, hem kardeş, hem dost, hem üst dönem olarak bizi büyüttü ve çok şey kattı. Aynı zamanda balevi'ni gören son kişilerden biri.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|