confessions

fraukafein

1. nesil Bordo Hırkalı - uzman yazar - Bordo Hırkalı -

  1. toplam entry 9
  2. takipçi 2
  3. puan 1313

zeus

fraukafein
laz finosu olarak da bilinir. resim öğretmeni yusuf memoğlu'nun köpeğidir. okuldaki herkesçe epey sevilir. geçtiğimiz dönemde birkaç kez kaybolması hepimizi huzursuz etmiştir.

yusuf oğuz

fraukafein
ders anlatımı muhteşem, sohbeti de bir o kadar tatlı olan coğrafya öğretmenidir. disiplin kurulundadır, yanında yanlış yapılmamasını şiddetle öneririm. bir de Haşmet adında bir dünya maketi vardı, şu an nerededir bilinmez.

salih köse

fraukafein
şeker mi şeker, çok da donanımlı olan edebiyat hocamız. her konuda sohbeti çok sarar, dinlemeye doyamazsınız. zaman zaman derslerde okuduğu şiirlerle hepimizi hayran bırakır.

baltt

fraukafein
açılımı "bornova anadolu lisesi tiyatro topluluğu" olan, okulumuzun gözde ve bir o kadar da kalabalık topluluğudur. yönetmenleri 91 mezunu ant abi ve 96 mezunu onur abidir. sene başında 120-130 kişiyle başlanır, 50-55 kişiyle sene sonunda sahneye çıkılır. doğrusunu söylemek gerekirse, çok yetenekli arkadaşlarımız da vardır, sadece laf olsun diye gelenleri de. yine de acısıyla tatlısıyla bal ruhunu yaşatır

fatih akçe

fraukafein
son senemde tanıma ve dersine girme imkanı bulduğum tarih öğretmeni. korudaki bisiklet nöbetleriyle ve ansızın patlayan torpillerle birlikte anılır adı. samimidir, bilgi birikimi de derya denizdir. giderayak tanımış olsam da iyi ki tanımışım dediğim biricik hocamdır <3 p.s. evet arkadaşlar, özellikle alt dönemler, korudaki papağanlar sizi fatih hocaya ispitliyor. aman dikkat

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|