confessions

hametan

1. nesil Bordo Hırkalı - taze yazar - Bordo Hırkalı

  1. toplam entry 9
  2. takipçi 0
  3. puan 272

okulsis

hametan
online eğitim süreci boyunca öğrenci ve öğretmene illet olan, gün sonunda sekmeyi kapattığınızda içinizi ferahlık bürüyen ilginç dijital portal. sayfayı otuzuncu yenileyişinizde belki derslere girebilirsiniz.

selçuk bilgisayar

hametan
kendisi dinarlıdır, dinarlıların deli olduğunu söylememin ardından dersinin bir kısmını kaynattığım, sonrasında birkaç sefer beni en sevdiği öğrencisi olarak atfeden, okulun sayılı vefakar öğretmenlerinden biridir (bkz: okulsis)

döne hoca

hametan
adı soyadıyla değil de "döne hoca" şeklinde başlık açılmasını yadırgamadığım, attığı fırçalar ve yüz yüze eğitimde verdiği online ödevlerle kendini unutturmayacak olan sevgili biyoloji hocam

bünyamin aydın

hametan
latince ders anlattigi soylentileri dogru olsa da kendisinin hitabetine bagisiklik kazaninca aklinizda soru isareti birakmayacak olan muhtesem biyoloji hocasi. isminizi unutursa uzulmeyin, memleketinizi ve anne babanizin meslegini asla unutmayacaktir.

aytaç

hametan
yirmiyi askin senedir okulu kedi kopegine kadar benimsemis olmasindan mutevellit okulun sahibi oldugu soylenir. asil meslegi fotokopicilik degildir, ayrica karsiyakali olmasina ragmen tutkulu bir goztepe taraftaridir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|