confessions

john agent

1. nesil Bordo Hırkalı - uzman yazar - Bordo Hırkalı -

  1. toplam entry 8
  2. takipçi 2
  3. puan 1128

bünyamin aydın

john agent
Eskiden bal sözlükte bünyamin aydın yazınca çıkan bir olayı tekrardan buraya kazımak istiyorum, yanlış hatırlamıyorsam zamanında birine şaka yapmak için ayakkabısını camdan dışarı atmışlar, teneffüste gittiğinde bünyamin hocayı ayakkabıyı ağaca fırlatırken görmüşler. Bana kalırsa en kral hocalardan, ayrıca mezun olup da yıllar sonra ziyarete gelirseniz size sizin bile unuttuğunuz okul numaranızı söyleyecektir.

erdoğan katipoğlu

john agent
edebiyat öğretmeni. Mimikleri ve tavırları başta korkutucu ve ciddi gelebilir, sonrasında her ciddi tavrının aslında bir komedi unsuru olduğunu ve öğrencilerle -yakınlık kurmak zor olsa da- iyi anlaştığını görürsünüz. Kral hoca diye geçtiğini duyabilirsiniz, katı kurallarından şikayet edilmesi ayrı tabii

mehmet uzun

john agent
derste muzun diye dalga geçtiğimiz sonra sınav kağıdından muzun yazısı çıkan öğretmen. Kendisinin yürüyüşüne, konuşmasına, yanaklarının tontişliğine dikkat çeker, ilk ders duymadığınızı belli etmemenizi ve ders dışı etkinliklere -matematiğin önemi adlı konuşması meşhurdur- dikkat etmenizi tavsiye ederim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|