confessions

mavidosya

1. nesil Gerçek Ballı - uzman yazar - Gerçek Ballı

  1. toplam entry 23
  2. takipçi 0
  3. puan 1483

halı saha

mavidosya
turnuva maçı ise isterse wembley'de oynansın, isterse camp nou'da oynansın; pürüzsüz zemini, müthiş tribünleri ile en eğlenceli maçların yuvası.

bir rivayete göre belediye tarafından yenilenecek ve yeniden kullanıma açılacaktır.

bal fotoğrafçılık

mavidosya
uzun yıllar Nedim Ekmekçi'86 tarafından yürütülen, son yıllarda Özgür Ölmez'06 tarafından canlı tutulmaya çalışılan efsane bal kulübü. maalesef fotoğrafçılık stüdyomuza bakanlığın konması ile son dönemde çok aktif olduklarını görmüyorum.

bal radyo

mavidosya
gönüllüler ve balev desteği ile yürütülen kulüp. öğle tenefüslerini eğlenceli kılan bir bal klasiği. her gün farklı bir müzik türü ile hep kendinizden bi şeyler bulabiliyorsunuz bal radyoda. bütün gönüllülere teşekkürler.

birol öztürk

mavidosya
sinirlendiğinde kendini sınıfın cumhurbaşkanı ilan edip ohal uygulanaya başlayan, artık dersinize girmediği zaman değerini anladığınız efsane sayılabilecek kimya öğretmeni. miniklere tavsiyem kendisi ile dalaşmayın.

aytaç

mavidosya
makine yağı ve kartuş kokan o odanın arkasında yatları, katları, villaları olduğuna inandığım girişimci. okulumuzda yılların eskitemediği bir değerimiz.

nurdan duralı

mavidosya
12. sınıf öğrencilerini çok sıkan müdür yardımcısı. bazen bornova anadolu lisesini tanımlayan özgürlük olgusunu fazla kısıtlıyor. nisandayız mayıs'a gireceğiz hala devamsızlık yazıyor yahu!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|