confessions

zeynepb

1. nesil Sorumlu Ballı - taze yazar - Sorumlu Ballı -
Zeynep Nur Bilgin

  1. toplam entry 10
  2. takipçi 1
  3. puan 988

bünyamin aydın

zeynepb
okulumuzun biyoloji öğretmenlerinden. bir sorunuz varsa elinden geldiğince her alanda yardımcı olmaya çalışan çok tatlış birisi. biyoloji alanında da inanılmaz derecede geniş bir bilgi hazinesi var desek yanlış olmaz.

aytaç

zeynepb
herkesin illaki odasına uğradığı mükemmel insan. samimiyeti, sohbeti bambaşka. yanına ilk gittiğimde göztepe forması dikkatimi çekmişti ve üstüne göztepe belgeseli olayını öğrenmemle göztepeye olan tutkusuna saygı duyduğum harika biri.

koruluk

zeynepb
öğle arasında arkadaşlarla beraber dolaşıp (özellikle güzel havalarda) iliklerimize kadar rahatladığımızı hissettiğimiz büyüleyici alan. ayrıca okulumuzda böyle bir yerin bulunmasından dolayı da gururlanıp okulla ilgili bilgi almak isteyenlere anlatmayı eksik etmediğimiz yer.

koşu

zeynepb
pandemi yüzünden ufak bir ara vermiş gibi olunsa da bu sene iple çektiğimiz ve o harika ortamın oluşturacağı mükemmel eğlenceli olay

konferans

zeynepb
okula ilk geldiğimde burası ne kadar büyük diye düşündüren ama zamanla etkinliklere katıldıkça yer bulmakta bile zorlanabileceğimizi anladığım, keyifli vakit geçirdiğimiz yer.

ballı

zeynepb
Bu güzel okulda kendine her anlamda çok fazla şey katmış/katacak olan şanslı insanların kendilerini tanımlarken söylemekten gurur duyacakları bir nitelik daha. Ballı olmak ayrıcalıktır :)

bornova anadolu lisesi

zeynepb
İzmir'in akademik olarak başarılı okullarından biri olan, ama bunlarla sınırlı kalmayıp sosyal anlamda birçok imkanı barından ve yıllardır sahip olduğu kültürüyle kesinlikle herkesin dikkatini çeken lisemiz

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|