necmi bediz

duhanolmez
yanlış hatırlamıyorsam 2010 dolaylarında bal'a müdür olarak atanan hocamız. bir türlü anlaşamamıştık kendisiyle. cuma günleri kapanış törenlerinde kafasının arkasından güneş yavaş yavaş aşağı inerken saçı nedense mor görünürdü.
burkut
lise son koşusuna engel olup belki sakin sakin yürürsünüz arkadaşlar bu kadar da abartacak bir şey yok bakın kıyafetiniz gözüme sürekli batsa da çok karışmamaya çalışıyoruz demesiyle gelir gelmez tüm okulda şimşekleri üstüne çekmiş eski bal müdürü
azazator
ekurileriyle birlikte o donemki mudurler operasyonu vesilesiyle bal'a parasutle indirilen, yine de kendisinden sonra gelenin onu arattigini haber aldigim vasat idareci.

lise hayati boyunca belki bir kez gelen ya da gelmeyen nobet sirasi, bu biyikli abinin donemine denk gelmisti. kendisinden teslim aldigim evraki bunun ismini hatirlayamadigim muavinlerinden birine(bizim donemden biri varsa yesillendirebilir) goturmem icap etmisti. kapisini calip "rahatsiz ediyorum da, necmi hoca bana xyz dosyalarini verdi, sizin imzaniz gerekiyormus hocam" diyince, "necmi bey diyeceksin bey. o senin hocan degil mudurun, sonra da babandir." gibi aptal saptal bir karsilik vermisti. o gune kadar tam sistem adami olarak yetistirilen sahsim, icisleri bakani'nin odasina getirilen deniz gezmis kesilmistim. "benim kendi babamdan baska babam yok. sizi de kimsenin tindigi yok bilginiz olsun" diyip gitmistim.

allah'i var, bir sure sonra bal'in isleyisini kavramis, pek mudahale etmemislerdi. sonucta kendi ulkemizi taniyoruz, parlak zekali ve donanimli insanlar idareci falan olmuyor. o sebeple gec de olsa gecer notu aldin benden necmi hoca. *swh

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|