confessions

derrittervonhohenlindenberg

1. nesil Gerçek Ballı - uzman yazar - Gerçek Ballı -

  1. toplam entry 18
  2. takipçi 1
  3. puan 1088

sezgin filiz

derrittervonhohenlindenberg
Yazdığım şiirleri salih bey hazretlerine (bakınız: salih köse )gösterirken orada tesadüfen bulunan ve sonra "bunlar integral almaya benzemez hocam" dediğim ve misilleme olarak beni lnx fonksiyonunun integrali ile köşeye sıkıştıran yakışıklı, sevecen matematik öğretmeni.
Cevap: xln(x-1) + c, kısmî integral

yusuf memoğlu

derrittervonhohenlindenberg
Babacan, regula, malkoçoğullarının sevilen yedek müdür yardımcısı, kendine bir has havası olan bilardo sever, doğa düşkünü bir zattır. Aslen resim öğretmeni olmasına karşın okulda yapılan işlerin %65inde payı vardır. H bloğa açtığı yeni atölye biz tmoidlerin dersten kaçmak için sık uğradığı mecralardan olmuştur.

Funfact: Regula Latincede "şey" anlamına gelmektedir.

bünyamin aydın

derrittervonhohenlindenberg
unus ex optimis doctoribus huius scholae. quando habeo colloquium eocum, fit interesse, etiam si latine loquar. Saluto eum cotidianam cum hac locutione: "Salvete magistre!". Etsi non potui classi eius praesens esse, hoc scio doctorem benevolum, qua multas gratias habeo.
Post scriptum: id est mea profile. francophones, qui non placuerunt e lingua i scribente, possunt futuite abire et alibi damnato scribere.

bal yurdu

derrittervonhohenlindenberg
Yalnızca manen övebileceğim evim, yuvam. Arkadaşlarla sabahtan akşama kadar yaptığımız sohbetler ve hem oradaki abiler ablalarla kurduğumuz sinerji hem de edindiğimiz önemli tecrübeler burayı önemli kılan faktörlerden. Ama asıl orayı yurt yapan; hayattaki yalnızlığımızı, tecrübesizliğimizi anladığımız an ve kendilerince anlayan arkadaşlarımızla yaptığımız yardımlaşmadan anladığımız hayat dersleridir. Bu yalnızlığı herkesin kendi ölçüsüne göre algılaması ve ve onun icabına bakması kendi karakterlerimizi bulmamız açısından çok önemli. Yukarıda bahsettiğim bu anlamlandırma, yurttaki arkadaşlarımızın okuldaki en haylaz öğrenciler olduğunun iddia edilmesinin asıl sebebi olsa gerek. Aslında onları "haylaz" yapan şey, elimizdeki kontrol edilemeyen özgürlüktür ki, bunu onlara has bir şey olmadığı ve yurda gelen herhangi birisinin böyle bir hale vardığı düşünülebilir. Onların üstüne gelmeyin. Onlar hayatın farkına gündüzlülerden daha önce varıyorlar sadece.
Post Scriptum: Yurtluyum, ama küçükte değilim.

fatih akçe

derrittervonhohenlindenberg
İşinde profesyonel, Türk tarihine hakim, sohbeti hoş, koca yürekli, makyevalist korku siyasetini benimsemiş bir tarih öğretmeni. Bir insan hem otoriter hem demokratik nasıl olur sorusuna verilecek verilecek güzel cevaplardan biri. Yurtta nöbetçi olduğu günleri iple çekiyorum.

nurdan duralı

derrittervonhohenlindenberg
Aslında okul için çalışan ve öğrencilerine eğitim açısından en iyi ortamı sunmaya çalışan güzel yürekli müdür yardımcısı. Ama hem prensipleri hem sorumlulukları hem de mesleği çok meşhur olan çetin kocaman imtiyazatına müsade etmiyor.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|