confessions

efruzbeg

1. nesil Bordo Hırkalı - taze yazar - Bordo Hırkalı -

  1. toplam entry 18
  2. takipçi 0
  3. puan 754

kuzey karasu

efruzbeg
Heidelberg'ten kabul almasıyla izmirbornovaanadolulisesi hesabında fotoğrafını iki kez yayımlatan, böylece hem 22 hem 23 yazlarında okulun yüz akı olmasıyla bizleri mutlu eden, yurdun sevilen simalarından, tm sınıfları dendiğinde akla gelenlerden, medarı iftihar öğrencimiz. hoşsohbet adamdır. şiirden politikaya her şeyi konuşabilmek gibi bir marifeti de söz konusudur. veritati fidelis, diyor. vincit omnia veritas. yolu açık olsun.

23 köpük

efruzbeg
köpük22'de alt dönemlerin karşılık vermesiyle geleneğin çok dışına çıkılmıştı. olay neticesinde 12. sınıfların g blok'tan çıkıp a blok sınıflarına giderek racon kesmeleriyle köpük23'te benzeri bir durum yaşamadık.

bal'84

efruzbeg
kütüphanedeki bal'84 köşesindeki isimlerin şimdi ne yaptığını merak etmem sonucunda internet siteleriyle karşılaştığım dönemdir. mizahî bir dille yazılmış andaçları çok hoşuma kaçmıştır.

40. yıl mezuniyetlerini bal'24 ile birlikte kutlayacaklardır.
http://bal84.net/

diyadin koldaş

efruzbeg
hakkında başlık açılmamasına şaşırdığım din kültürü öğretmenidir. geniş bir hayran kitlesi vardır, instagramda kendisine fan hesabı açmışlardır. sevmeyeni yoktur. varsa da ben görmedim.

diyadin koldaş'ı sevmeyen, bizden değildir.

ali bacaklı

efruzbeg
gür sesi, disiplini ve xavi'ye benzerliğiyle bilinen sempatik matematik öğretmeni.

kendisine ait replikler:

fransız matematikçi anlamaz.
*kurbağa sesi*
matematikçinin en büyük silahı: kalem, kağıt, silgi.
tanrı sizi korusun.
*kurbağa sesi*

çağlayan kuruoğlu

efruzbeg
orta doğu ve balkanların moda anlayışına kesinlikle o yön veriyor. dersleri o kadar eğlencelidir ki sohbet ettiğinizi sanırsınız fakat o size bir dünya bilgiyi çoktan öğretmiştir. öğrencilerinin hepsine şefkatlidir, hepsiyle hoş bir iletişimi vardır. eski öğrencilerini unutmaz. öğrencilerinin hepsi tarafından çokça sevilir.

özcan atıcıer

efruzbeg
okulun en babacan ismi olur kendileri. müthiş bir donanımı vardır, tarih derslerinde her cümle içerisinde sizi hayrete düşürecek bir bilgi daha verebilir. etimolojiye özel bir ilgisi vardır. öğrenciyi severek dinler, anlar. öğrenci bazlı bir öğretmendir. sınıfa ve her türlü sohbete ayak uydurabilir. mizahı sever, öğrencilerin derslerde espri yapmasına izin verir. edebiyatla da arası pek iyidir. kısacası her türlü konuda onunla sohbet edebilirsiniz. lâkin derslerinde uyumanızı tavsiye etmem zira bu duruma üzülür. kendisi öğrenciyi üzmez, öğrencileri de onu üzmemeye gayret eder.

emrem hoca

efruzbeg
eğer ilk defa onun sesinden ''günaydın çete!' diye bir ünlem duyuyorsanız biliniz ki maarif bakanlığımızın tarihi boyunca verdiği en muhteşem edebiyat derslerine şahit olacaksınız. yalnızca bir branş öğretmeni değildir, aynı zamanda muhteşem bir yaşam koçudur da. nice psikologlara servetler bayılan seansların hiçbirinin, onun rehberlik dersleri kadar ruha dokunamayacağı kanısındayım. hem edebiyat derslerinde hem de rehberliklerde, zil hiç çalmasın, emrem hoca anlatsın da anlatsın istersiniz. size yahya kemal'i de öğretir, kafanızdaki cetvellerden arınmayı da. o, elini kaldırdığında mutlaka siz de kendinize çeki düzen vermeli ve toparlanmalısınız çünkü o koro değil, solo türküler sever. her sınıfı kolayca derse çekme ve toplama kabiliyetine sahiptir ki bu toplama eylemi ''bal gibi tm'' adıyla iyi işler çıkaracak gibi gözüküyor. uzun lafın kısası, eğer onunla ders işliyorsanız sahiden bal'lı olmuşsunuzdur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|