yusuf oğuz

fraukafein
ders anlatımı muhteşem, sohbeti de bir o kadar tatlı olan coğrafya öğretmenidir. disiplin kurulundadır, yanında yanlış yapılmamasını şiddetle öneririm. bir de Haşmet adında bir dünya maketi vardı, şu an nerededir bilinmez.
gaben
onur kurulu toplantisinda 12ler olarak hepimizin gozlerine bakip okulda sigara icmeyen ve uygunsuz davranislarda bulunmayan ogrencilerim diye hitap ettigi anda gozlerindeki yediginiz boklari cok iyi biliyorum bakisi beni bir tik korkutan cografyaci. iyi adamdir.
firgana47
Çok babacandır, 1 sene hariç coğrafya derslerime o girdiği için şanslıyım. Entelektüel, bilgili, yerine göre sert ama hep iyiliğimizi düşünen biridir. 9.sınıfta derse Haşmet adındaki dünyasını getirir, dersi Haşmet ve elindeki lazeriyle işlerdi. Bir de çok şahsına münhasır bir el yazısı var, kırk kilometre öteden o olduğunu anlarsınız
jelis
hiç üşenmeden yurttaki tüm kapıların üstüne (evet tüm) “YAVAŞ KAPAT!” yazmış biricik coğrafya öğretmenimiz
yourlordandsaviorjesus
Sohbeti ve samimiyetiyle bizi kendine çeken, şahsımca İzmir ilindeki en iyi Cografya öğretmeni. Yalnızca bir öğretmen değil, aynı zamanda öğrencinin derdini dinleyen de biridir. Mantarlara karşı özel ilgisi vardır.
hametan
sayısalların coğrafya sorularını çözmemeyi prensip edinecek olgunluktaki dümdüz orta doğulu lise öğretmeni

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|