aytaç

0 /
mavidosya
makine yağı ve kartuş kokan o odanın arkasında yatları, katları, villaları olduğuna inandığım girişimci. okulumuzda yılların eskitemediği bir değerimiz.
zeynepb
herkesin illaki odasına uğradığı mükemmel insan. samimiyeti, sohbeti bambaşka. yanına ilk gittiğimde göztepe forması dikkatimi çekmişti ve üstüne göztepe belgeseli olayını öğrenmemle göztepeye olan tutkusuna saygı duyduğum harika biri.
hametan
yirmiyi askin senedir okulu kedi kopegine kadar benimsemis olmasindan mutevellit okulun sahibi oldugu soylenir. asil meslegi fotokopicilik degildir, ayrica karsiyakali olmasina ragmen tutkulu bir goztepe taraftaridir.
firgana47
Bal Pansiyon hala yaşanabilir bir yer ise Aytaç Abi sayesindedir. İçinden gelir tatlı getirir, pide getirir, muhabbetini getirir, onu getirir, bunu getirir ama bir şekilde de keyfimizi yerine getirir. Aynı zamanda evrimi inkar eder. Yeteri kadar samimyseniz yemekhane sırasında sizi döver. On numara adamdır, okulun bana kalırsa en önemli değeridir
boss
bilek güreşinde yenildiği görülmemiştir. eli ne kadar ağırsa kalbi de bir o kadar temiz olan abimizdir.
gaben
sharon stone'un temel icgudu filmindeki meshur sahnesini cok sevdigini soyleyen okulun en onemli kisisi.
meseayi
hakkında kafeleri var, yağ deposu var, baya zengin dedikoduları çıkan okul fotokopicisi. goztepeli abim benim tam35
muratturat
fotokopi vermemesi sayesinde fizik ve ingilizce derslerimizi kaynatan azcık(cok azcık) kazıkcı kel abi hala hangi sampuani kullandıgını ogrenemedik
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|