bünyamin aydın

sozluge bir daha gelinse alinacak nick
tatlı mı tatlı bir biyoloji hocamız. alanı hakkındaki bilgisi inanılmazdır, tam bir yürüyen ansiklopedidir kendisi. ancak tahtayı düzgün kullanımı, bilgisiyle ters orantılıdır maalesef. öğrencisiyseniz not tutmada bol şans.
zeynepb
okulumuzun biyoloji öğretmenlerinden. bir sorunuz varsa elinden geldiğince her alanda yardımcı olmaya çalışan çok tatlış birisi. biyoloji alanında da inanılmaz derecede geniş bir bilgi hazinesi var desek yanlış olmaz.
hametan
latince ders anlattigi soylentileri dogru olsa da kendisinin hitabetine bagisiklik kazaninca aklinizda soru isareti birakmayacak olan muhtesem biyoloji hocasi. isminizi unutursa uzulmeyin, memleketinizi ve anne babanizin meslegini asla unutmayacaktir.
gaben
biyolojiyle ilgili o kadar fazla sey biliyor ki bunlarin hicbirini anlamiyorsunuz. tahtayi hic bos yer kalmayacak sekilde kullaniyor. aralarda gordugunuz harferi defterinize mantikli bir siralamayla gecirebilirseniz bir seyler ogrenebilirsiniz.
the last tm
dersinde biyoloji dışında her konuya sapabilme yeteneğine sahip bir biyologdur. eğer 100 almak istiyorsanız sınav konularını sormanız yeterlidir.
john agent
Eskiden bal sözlükte bünyamin aydın yazınca çıkan bir olayı tekrardan buraya kazımak istiyorum, yanlış hatırlamıyorsam zamanında birine şaka yapmak için ayakkabısını camdan dışarı atmışlar, teneffüste gittiğinde bünyamin hocayı ayakkabıyı ağaca fırlatırken görmüşler. Bana kalırsa en kral hocalardan, ayrıca mezun olup da yıllar sonra ziyarete gelirseniz size sizin bile unuttuğunuz okul numaranızı söyleyecektir.
derrittervonhohenlindenberg
unus ex optimis doctoribus huius scholae. quando habeo colloquium eocum, fit interesse, etiam si latine loquar. Saluto eum cotidianam cum hac locutione: "Salvete magistre!". Etsi non potui classi eius praesens esse, hoc scio doctorem benevolum, qua multas gratias habeo.
Post scriptum: id est mea profile. francophones, qui non placuerunt e lingua i scribente, possunt futuite abire et alibi damnato scribere.
firgana47
Tanrıların dilinde konuşur ve yazar, yani hiçbir şey anlamazsınız. Aşırı eğlencelidir, aşırı bilgilidir, biyoloji diye girdiğiniz dersi arıların seks hayatları ile kapatırsınız. Bana kalırsa üniversite düzeyinde bir hocadır. Yanından 1.5 litrelik su şişesini ayırmaz. Arada sadece 1-2 kişinin anlayacağı ince espriler yapar.
boss
tavuk dürüme tek atabildiği söylenmektedir. kendisi okulda hakkıyla bulunan, donanımlı ve kaliteli nadir öğretmenlerimizdendir.
jelis
eğer kendisinden biyoloji öğrenebilmek istiyorsanız dersten evvel konuya çalışıp ön bilgiye sahip olmanız gerekmektedir aksi takdirde hiçbir şey anlamayacaksınızdır.
efruzbeg
mizah anlayışı etkiler. vaktiyle bir yolculukta kendisine iştirak etmiştim. çok yönlülüğü ve sempatikliğiyle kulvarının en çarpıcı isimlerinden birisidir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|