fatih akçe

fraukafein
son senemde tanıma ve dersine girme imkanı bulduğum tarih öğretmeni. korudaki bisiklet nöbetleriyle ve ansızın patlayan torpillerle birlikte anılır adı. samimidir, bilgi birikimi de derya denizdir. giderayak tanımış olsam da iyi ki tanımışım dediğim biricik hocamdır <3 p.s. evet arkadaşlar, özellikle alt dönemler, korudaki papağanlar sizi fatih hocaya ispitliyor. aman dikkat
derrittervonhohenlindenberg
İşinde profesyonel, Türk tarihine hakim, sohbeti hoş, koca yürekli, makyevalist korku siyasetini benimsemiş bir tarih öğretmeni. Bir insan hem otoriter hem demokratik nasıl olur sorusuna verilecek verilecek güzel cevaplardan biri. Yurtta nöbetçi olduğu günleri iple çekiyorum.
theratcatcher
her an ensenizde hissedeceginiz tarih hocasi. ogrencilerini hem cok sever hem de dover. cocuklari gibi gorur yani. her an ustunuzu arayabilir. okulun en samimi, en tatli ogretmenlerindendir benim icin.
sulut
koruda sigara içen öğrencileri yakalamak için orada bulunan papağanları eğittiğine, onlarla iş birliği yaptığına dair rivayetler bulunmaktadır.
hametan
insanlik hakkindaki umutlarimin yesermesine vesile olan guzel insan; killa hakan gozlukleriyle okulda gorebileceginiz acik ara en karizmatik kisidir kendisi
gaben
ogrenci kartina yapisan jelatinden o ogrencinin cebinde sigara oldugunu anlayan ve sigarasina el koyan deli tarihci
shego
kendisiyle cok hos olmayan bir tanisma hikayemiz olsa da zamanla inanilmaz bir samimiyete ulastigim tarihci. kuladaki volkanik dagdan birbirimize tutunup yuvarlanarak inmemiz fakceyle yasadigim en ilginc olay olabilir. muhtemelen hayatimda hicbir ogretmenle boyle bir animiz olmayacak olmasi kendisini benim icin oldukca ozel kiliyor.
firgana47
Delidir, bir yerlerinde kurt vardır. En çocuk kişiden daha çocuk, en olgun kişiden daha olgundur. İsterse 2 hafta ders işlemeyip ülke ve dünya gündemi hakkında tartışabilir. Bir rivayete göre koruda gördüğü papağanın konumundan sigara tespit edip paket yakalamıştır. Çok kafa dengi ve öğrenci dostudur, fazla samimi olursanız üzerinizde süpürge sopası kırabilir
boss
koruda sigara içerken gördüğüm hocamdır. hatta bana da ikram etmiştir. tam sigarayı alacakken sigaranın elimin içinden geçmesiyle kendisinin fatih hoca tarafından üretilmiş bir hologram olduğunu fark etmemle birlikte kendisi olay yerine bisikletiyle inkal ederek beni tuzağına düşürmeyi başarmıştır. sonrasında yaşananlarıysa hatırlamakta zorlanmaktayım.
bulopbulop1
Çoğumuzun adından çok fakçe dediği, hem tarih bilgisi hem de hayata bakış açısıyla örnek aldığım ve sevdiğim bir hocamdır. Biraz da hayranıyım sanırım on numara insan.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|