nurdan duralı

mavidosya
12. sınıf öğrencilerini çok sıkan müdür yardımcısı. bazen bornova anadolu lisesini tanımlayan özgürlük olgusunu fazla kısıtlıyor. nisandayız mayıs'a gireceğiz hala devamsızlık yazıyor yahu!
derrittervonhohenlindenberg
Aslında okul için çalışan ve öğrencilerine eğitim açısından en iyi ortamı sunmaya çalışan güzel yürekli müdür yardımcısı. Ama hem prensipleri hem sorumlulukları hem de mesleği çok meşhur olan çetin kocaman imtiyazatına müsade etmiyor.
firgana47
Öğrenci dostu idealist öğretmen. Evet özgürlük olarak bi çeto değil kesinlikle ama kesinlikle çok iyi niyetli ve iyi kalpli. Üstüne fazla gidiliyor, gitmeyin
meseayi
"hocam çıkcaz da izin yazar mısınız? -hayır ben izin veremem çocum. hocam valla ders çalışcaz akşam da deneme var nolur hocam. - bu seferlik yazıyorum bi daha bana böyle gelme" repliğini defalarca yaşadığım iyi kalpli müdür yardımcımızdır kendisi. baskılara boyun eğmeyen ama baskılar nedeniyle öğrenciyi fazla göz altında tutan bir yapısı vardır. biraz daha rahat olsanız cok daha iyi olur sizin için hocam sizi seviyoruz
gaben
cetonun nurdan hocayi sandalyesine oturtup a blok 2. kat koridorunun bir ucundan digerine dogru firlatisini hic unutmam. oldukca samimi ve bir o kadar da iyi yurekli mudur yardimcisi.
mavidosya
sürekli koşuyu iptal etmek ile tehdit etmese keşke... neden bütün dönem ile düşman olmaya çalışıyor ki....

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|