confessions

efruzbeg

1. nesil Bordo Hırkalı - uzman yazar - Bordo Hırkalı -

  1. toplam entry 31
  2. takipçi 0
  3. puan 1244

bal anaokulu

efruzbeg
öğrenci hâlimizle verdiğimiz mücadele jakobenvari bir duruşla onurumuzu korusa da mezunlar tarafınca yüzüstü bırakılmış olmak dilimizden düşürmediğimiz kültürümüzü sorgulamama neden oldu ne yazık ki.

yüzyıllık çınar oratoryosu

efruzbeg
göğsümde G bloğun önündeki çınar ağacından kopardığımız yaprağı taşımanın, en az üç yapraklı yonca amblemini taşımak kadar onur verici olduğu organizasyondur. emrem hocamın, mürekkebinden değil yüreğinden damlayan sözleriyle yazılmış bir metni okuması da konferans salonuna sığmayan velilerin, mezunların tutamadıkları gözyaşlarıyla içimizdeki asırlık çınarı sulaması da yeşertti içimdeki cumhuriyetçi fidanı. kostak ali zeybeği ile de seymen havasıyla da o bam telleri kalbimizde gezip durdu. iddialı değilim, eminim ki loş ışıklı konferans salonumuz bu kadar aydınlık bir tören seyretmedi, seyredemeyecek. kuvayimilliye ruhu, bir yerlerde ama çok uzaklarda değil. eline emeğine sağlık içinde bulunan herkesin. asla unutmayacağız.

çetin kocaman

efruzbeg
bu adama başlığı açıyor olmakla gurur duyduğum ve daha önce açılmamış olmasıyla bir o kadar utandığım insan. öğrencilerine bu kadar imtiyaz gösteren bir başka müdür yardımcısı yoktur, olamaz da. kıymetini bilin, çok ararsınız.

halı saha

efruzbeg
yalnızca bir saha değil, kolezyum. 2022/23 eğitim yılında aralıkta başlayıp nisanda biten dehşet bir turnuva düzenlenmişti. çok özledik.

edit: yenilenince santiago bernabau (böyle mi yazılıyordu lan?) oldu mübarek.

kuzey karasu

efruzbeg
Heidelberg'ten kabul almasıyla izmirbornovaanadolulisesi hesabında fotoğrafını iki kez yayımlatan, böylece hem 22 hem 23 yazlarında okulun yüz akı olmasıyla bizleri mutlu eden, yurdun sevilen simalarından, tm sınıfları dendiğinde akla gelenlerden, medarı iftihar öğrencimiz. hoşsohbet adamdır. şiirden politikaya her şeyi konuşabilmek gibi bir marifeti de söz konusudur. veritati fidelis, diyor. vincit omnia veritas. yolu açık olsun.

23 köpük

efruzbeg
köpük22'de alt dönemlerin karşılık vermesiyle geleneğin çok dışına çıkılmıştı. olay neticesinde 12. sınıfların g blok'tan çıkıp a blok sınıflarına giderek racon kesmeleriyle köpük23'te benzeri bir durum yaşamadık.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|