bal radyo

mavidosya
gönüllüler ve balev desteği ile yürütülen kulüp. öğle tenefüslerini eğlenceli kılan bir bal klasiği. her gün farklı bir müzik türü ile hep kendinizden bi şeyler bulabiliyorsunuz bal radyoda. bütün gönüllülere teşekkürler.

yusuf oğuz

yourlordandsaviorjesus
Sohbeti ve samimiyetiyle bizi kendine çeken, şahsımca İzmir ilindeki en iyi Cografya öğretmeni. Yalnızca bir öğretmen değil, aynı zamanda öğrencinin derdini dinleyen de biridir. Mantarlara karşı özel ilgisi vardır.

halı saha

duhanolmez
15 ekim 2010 tarihinde 12b sınıfının 12l sınıfına hunharca yenildiği gün, yıkılan g bloktan bu fotoğrafın çekildiği, öğrencilerin teriyle yeşilinin katmanları harmanlanmış kutsal bal toprakları.

halı saha

tören alanı

duhanolmez
bloklardan gelen öğrencilerin geldiği tören alanı. bir karşılama, kucaklama mekanı. öğrencilerin ilk kez tanıştığı, ne olup bittiğinin genellikle anlaşılmadığı alan. karla ayrı güzel oluyor. görsel 31 mart 2012'ye ait.

tören alanı

halı saha

mavidosya
turnuva maçı ise isterse wembley'de oynansın, isterse camp nou'da oynansın; pürüzsüz zemini, müthiş tribünleri ile en eğlenceli maçların yuvası.

bir rivayete göre belediye tarafından yenilenecek ve yeniden kullanıma açılacaktır.

bal yurdu

muratturat
burdayken ölümüne nefret etsem de daha ev yolundayken asiri ozledigim yer. aksamlari asagıda otururken yazlıkta sitedeki arkadaslarla oturuyomus gibi hissettirir

ali bacaklı

efruzbeg
gür sesi, disiplini ve xavi'ye benzerliğiyle bilinen sempatik matematik öğretmeni.

kendisine ait replikler:

fransız matematikçi anlamaz.
*kurbağa sesi*
matematikçinin en büyük silahı: kalem, kağıt, silgi.
tanrı sizi korusun.
*kurbağa sesi*

erdoğan katipoğlu

john agent
edebiyat öğretmeni. Mimikleri ve tavırları başta korkutucu ve ciddi gelebilir, sonrasında her ciddi tavrının aslında bir komedi unsuru olduğunu ve öğrencilerle -yakınlık kurmak zor olsa da- iyi anlaştığını görürsünüz. Kral hoca diye geçtiğini duyabilirsiniz, katı kurallarından şikayet edilmesi ayrı tabii

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol


fake watches| rolex replica| replica watches uk| fake watches| replica watches uk|